Trzymaj się ciepło!

Pomimo tego, że obecny stan pogody nie zwiastuje nam zimy to nadchodzi ona wielkimi krokami, a co za tym niesie - mroźne i nieprzyjemne do ...

Pomimo tego, że obecny stan pogody nie zwiastuje nam zimy to nadchodzi ona wielkimi krokami, a co za tym niesie - mroźne i nieprzyjemne do przebywania poza domem dni. Kobiety często powtarzają, że żeby wyglądać pięknie trzeba cierpieć. Jednak nie tej zimy! Na szczęście do łask wracają cieple, duże swetry.
Barbara Bui

Teraz wieczorne grudniowe spacery mogą być przyjemnością. Możesz wyglądać oszałamiająco i nie czuć, ze zamarzasz. W tym sezonie golfy nie będą kojarzyły się z "tandetą"- królują one w kolekcjach wielu wybitnych projektantów takich jak , Barbara Bui, Aleksander Wang czy Charlier. Nie wielu jednak stać na te cuda, dlatego dobrą alternatywą będzie poszukanie czegoś dla siebie w sieciówkach, a czasem nawet możecie znaleźć coś interesującego w second-hand 'ach.


Aganovich

Aigner

Alexander Wang

Azrouel

Calvin Klein

Chalayan

Chanel

Charlier
You Might Also Like

2 komentarze

  1. uwielbiam grube i ciepłe swetry, można to nawet nazwać swetrzyska :). Świetne inspiracje... bardzo mi się podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawe są teraz nowe kolekcje, zwłaszcza tych młodych projektantów. Zapraszam do mnie na post o nowej kolekcji Doxa Calex.

    OdpowiedzUsuń

Flickr Images